м.Тернопіль, просп. Степана Бандери 31
Вініри

Що таке вінір і навіщо він потрібен?

Вініри являють собою керамічні мікропластинки, що встановлюються на передньо оброблену поверхню зубів. Встановлюються вініри на всі зуби, які беруть участь у формуванні посмішки. Це дозволяє приховати різні дефекти і зробити свою посмішку красивою та без дефектів. Ціна вініра за 1 зуб залежить від того, з якого матеріалу зроблений мікропротез, рівня стоматологічної клініки, рівня кваліфікації стоматолога і безлічі інших чинників.

Показанням до установки вінірів служать:

  • Стирання емалі на передній поверхні зубів, що беруть участь у формуванні посмішки;
  • Поява тріщин, відколювання невеликих ділянок зуба;
  • Пожовтіння емалі, що не піддається усуненню з використанням звичайних відбілюючих методик, різні види дісколорітов, плямиста емаль і т.д.
  • Напрвильна форма зубів.
  • Наявність проміжків між зубами

Процедуру встановлення вінірів можна розділити на чотири етапи:

  • Повна діагностика та цифровий дизайн. На даному етапі лікар робить діагностичні фотографії, знімає видбитки щелеп. Потім оцінюється об”єм втручання, поперенє лікування зубів, кількість майбутніх реставрацій, їх форма та дизайн. В сучасній стоматології ми стараємося відтворити не просто ідеальну природню красу зубів, а вписати її в параметри обличчя. Все це досягається за допомогою цифрового дизайну посмішки (DSD). На даному етапі лікар розраховує терміни виконання роботи та прораховує повністю кошторис плану лікування.

  • Препарування зубів та виготовлення тимчасових конструкцій. На даному етапі лікар точно знає об”єм препарування. Процес препарування зубів являє собою зняття тканин зуба відповідно до дизайну конструкції. Зазвичай це від 0,1 до 0,5 мм. Дані маніпуляції є дуже точними і виконуються тільки під мікроскопом. Потім знімаються робочі відбитки щелеп і  пацієнту виготовляються тимчасові реставрації и на період виготовлення постійних.
  • Виготовлення вінірів в лабораторії. Процес виготовлення керамічних реставрацій є надзвичайно сладним і точним, а сама зуботехнічна лабораторія оснащена по останньому слову техніки від 3д принтера до мікроскопа. Кожна реставрація, кожен шар кераміки на ній, випечений з любов”ю до справи яку роблять ці люди. Всі посмішки є індивідуальними тому це надзвичайно творчий процес. Зазвичай зуботехнічний етап займає від 5 до 7 робочих днів.
  • Примірка та фіксація. На сьогоднішній день ми володіємо ідеальним протоколом приклеювання кераміки із тканинами зуба. Керамічна реставрація чи не єдина конструкція в стоматології в якій не передбачена планова заміна. Тобто теоретично Ви можете користуватися ними все своє життя!