м.Тернопіль, просп. Степана Бандери 31
Ціноутворення послуг
  • – від 100 до 2 000 євро; – некомплектні відновлювальні процедури, такі як кілька композиційних реставрацій, лікування кореневих каналів або естетичні або імплантні випадки з одного зуба.
  • – між 2000 – 4000 євро – Нова посмішка у простих випадках, прості ортодонтичні процедури, без необхідності зміни функції.
  • – від 4000 до 8000 євро – складні міжгалузеві випадки, що вимагають імплантатів, реконструкцію тканин, ортодонтичне лікування та / або зміна функції
  • – понад 8000 євро – Повноцінні випадки зі складною логістикою, які потребують фахівців з інших країн або надзвичайну синхронізацію, щоб виконати конкретний термін

Своєчасно звертайтеся до стоматолога

VIAS – це стоматологічна клініка, що спеціалізується на естетичній обробці натуральних зубів та зубних імплантатів. Плани лікування індивідуалізовані, виходячи з завдань кожної справи. Точна оцінка для кожного лікування проводиться на підставі остаточного дизайну та функціонального плану лікування.

Ми віримо, що будь-який пацієнт повинен бути повністю лікувати, доки він не досягне бажаної естетики, а до біологічного, структурного та функціонального балансу. Це в нашому баченні шлях до здорового, естетичного та довголітнього життя. Перш ніж звертатися до будь-якого пацієнта, ми створюємо цифровий клон у своїй справі, який ми “лікуємо” в цифровій формі, а потім ми реалізуємо лікування інтраорально, керуючись цифровим плануванням. Ми моделюємо кожне лікування, перш ніж виконувати його. Ми завжди йдемо за варіантом лікування, який забезпечує мінімальну інвазивність і довговічність.